یک سین

متفاوت ببینید!

گرافیک

یک سین با رصد چندین ساله ی بازار های تبلیغاتی و ایجاد اتاق فکر در این سالها برترین ذهن های خلاق عرصه ی گرافیک را گرد هم جمع نموده است. مشتریان عزیز تفاوت را در پروژه های تیم طراحی گرافیک یک سین به وضوح مشاهده می نمایند.

تیزر و انیمیشن

یک سین با بهره گیری از تجربیات ارزنده ی نخبگان هنری و با اعتماد به ایده پردازی ، دکوپاژ و کارگردانی خلاقانه ی هنرمندان جوان خود و با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن سمعی و بصری آماده ارایه انواع فیلم و تیزر با کیفیت مناسب و قابل رقابت با انواع نمونه های داخلی و خارجی می باشد.

تکنولوژی

یک سین با ترکیب علم و هنر راه های جذابی جهت انجام پروژه های تبلیغاتی ، آموزشی و سرگرمی با بهره گیری از فناوری هوشمند AR / VR پدید آورده است . استفاده از این تکنولوژی پیشرفته در بسترهای متفاوت می تواند علیرغم ایجاد فضایی جذاب و خاص موجب بهره وری بسیار بالا و پایدار برای انواع سفارشات مشتریان گردد.
خدمات دپارتمان تکنولوژی:

دیجیتال مارکتینگ

یک سین با فراهم آوردن نخبگان نرم افزار و طراحان وب و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، خدمات خود را در واحد توسعه کسب و کار دیجیتال با بهترین کیفیت و با ایده های نوین همگام با فناوری های روز دنیا ارائه می نماید.

معماری

یک سین با استفاده از توانمندی خلاقانه ی مهندسين معمار و نظریه و تجربه ی استادکاران ماهر عرصه ساخت و با تلفیق علم و تجربه ی این دو نسل، به ایده های ناب در خصوص طراحی داخلی ، نظارت و اجرا دست پیدا کرده است. این واحد تمام نیازهای مشتریان عزیز را در طراحی انواع محیط ها برطرف می سازد.

فوتوگرافی

یک سین بالاترین امکانات و تکنولوژي را به شیوه هنرمندانه به کار میگیرد و در سبک های مختلف، هنر و خلاقیت را به شما عرضه می نماید. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بخش مهم و جدا نشدنی از دنیای صنعت و تجارت می‌باشد.

پشتیبانی یک سین

ایران - تبریز

شهرک اندیشه ، خیابان خواجه رشید ، خیابان باغچه بان ، پلاک 0 ، مجتمع گلستان اسکان 3 سای 1 ، ب P1 راه اول ، طبقه اول ، واحد 1 - میرداماد [email protected] instagram 04135530940
پیامی بدهید!