معرفــــی

متفاوت بودن، متفاوت اندیشیدن و متفاوت رفتار کردن دغدغه بسیاری از انسان ها شده است که برای به دست آوردن آن از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند. مسئله مهمی که چه برای افراد و چه برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در این دنیای شلوغ و ماشینی که سرشار از حجم وسیع اطلاعات و محصولات مختلف و زیاد شده است؛ این است که چگونه دیده بشوند. راز متفاوت بودن، چگونگی ارائه خود به دیگران است. چه بسا محصولات و خدماتی که با حرکت های اشتباه در نشان دادن خود با شکست روبرو شده اند.شاید برای همه سوال شده باشد که چرا بعضی از افراد یا شرکت ها در این حجم زیاد از خدمات و محصولات، بهتر و بیشتر از دیگران به چشم می آیند؟ هر برند تفاوت خود را چگونه به نمایش می گذارد؟ چگونه در بین هزاران رقیب، یک برند بیشتر به چشم می آید؟ در پاسخ این سوالات باید گفت همگی مربوط به نحوه ارائه آن برند و نشان دادن خود است که معمولا در این حوزه شرکت ها و آژانس های تبلیغاتی وارد میدان می شوند و با به دست گرفتن سکان حرکت آن برند و با جهت بخشیدن به هویت و تبلیغات آن و با برنامه ریزی و تعیین استراتژی هایشان در حوزه های تبلیغات، فروش، بازاریابی و ... باعث ایجاد این تفاوت و تمایز می شوند.در این میان خانواده یک‌سین با شعار " متفاوت ببینید" و "در یک نگاه دیده شوید" با هدف ارائه راهکار ها و روش های مناسب در زمینه تبلیغات و کسب و کار برند ها برای بهتر و متفاوت دیده شدن برند ها، به همراه یک تیم حرفه ای و خلاق که در زمینه های مختلف این صنعت دارای تجربه های چندین ساله هستند و همچنین با بهره گیری از تکنولوژی و توانمندی علم روز اقدام به خدمات دهی به برند ها، کسب و کار های کوچک و بزرگ، شرکت ها و ... کرده است.

چشم انداز ما

خانواده یک‌سین در تمام لحظات دنبالگر آرمان های متعالی یک خانواده هستند و با تکیه بر توانایی های فردی یکدیگر و استفاده از کمک و راهنمایی هر یک از اعضای تیم در تمامی مراحل زندگی، چه خوشی ها و چه ناراحتی ها، کنار یکدیگر ایستاده اند و با هدف ایجاد اثری مثبت از خود بر افراد و جامعه، هرچند کوچک هم در تلاش هستند و با زحمات شبانه روزی خود سعی در کسب رضایت مشتری های خود دارند.شما نیز به جمع این خانواده بزرگ بپیوندید.

برشی کوتاه از ماجرای یک سین

تک تک اعضای یکسین در طی چندین سال مطالعه و بررسی نیاز ها، چالش ها و نقاط قوت و ضعف موجود در مشاغل گوناگون در داخل کشور و خارج کشور و با تکیه بر توانایی های علمی، فنی و هنری خود توانستند؛ دوشادوش هم خانواده بزرگ یکسین را با شعـــــــار پایه گذاری و تاسیس کنند.
برشی کوتاه از ماجرای یک سین