خدمات یک‌ سین

خدمات

دیزاین

به زبان ساده، دیزاین به معنی سازماندهی و هدایت خلاقیت به سوی یک هدف خاص می باشد.و از نظر ساختاری، دیزاین فرایند ایجاد راه حل برای یک پروژه و سپس آماده سازی دستورالعمل هایی است که اجازه می دهد آن راه حل ساخته شود. بیشتر نتایج پروژه‌های دیزاین قابل دیدن هستند که تمامی پیرامون ما را فرا گرفته‌ است. تابلو فروشگاه ها، اتوبوس ها، لباس ها، تابلو های راهنمایی، دکوراسیون رستوران ها، خیابان ها و هر چیز کوچک و بزرگی که در زندگی ما هستند محصول دیزاین است. یک‌سین نیز با مطالعه و تحقیق جدیدترین ترند های دیزاین دنیا در زمینه های مختلف و با بهره گیری از تیمی خلاق و متفکر آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

بازایابی

بازاریابی، دانش و هنر کشف، خلق و ارائه‌ی ارزش، با هدف تأمین نیازهای یک بازار هدف، هم‌زمان با کسب سود است. بازاریابی، نیازها و خواسته‌های تأمین نشده را تشخیص می‌دهد؛ بازارِ آن‌ها را تعریف کرده، حجم این بازار را اندازه گیری و سود بالقوه‌اش را برآورد می‌کند.مشخص می‌کند که کدام بخش از بازار را می‌تواند بهتر تأمین کند؛ و سپس محصولات و خدمات مناسب را طراحی و ترویج می‌کند. یک‌سین نیز با درک اهمیت بازاریابی آماده ارائه مشاوره، برنامه ریزی های استراتژیک، مطالعه و تعیین بازار هدف و ... به کسب و کار های بزرگ و کوچک است.

برندینگ

برندینگ فرایند ارائه معنا و مفهوم به یک سازمان با ایجاد و شکل دادن یک برند در ذهن مصرف کنندگان است. این یک استراتژی است که به مردم کمک کند تا بتوانند برند مد نظرشان را سریعتر پیدا و تجربه کنند و با مشخص کردن اینکه این برند خاص چه است و چه نیست، به آنها دلیل این را می دهد که یک محصول را نسبت به محصول رقیب آن انتخاب کنند.تمام چیزی‌هایی که مشتری در خصوص هویت تجاری شما، شامل حس، تجربه و تداعیات ذهنی باید بداند یا احساس به درک کند، شامل این مجموعه فعالیت هاست که منجر به جذب مشتری وفادار و سایر ذینفعان است.برندینگ برای هر کسب و کاری بخصوص در این دوره زمانه که بازار پر است از رقیب های متفاوت، بسیار حیاتی است. یک‌سین با تشخیص و شناسایی بازار و نیازهای یک برند به همراه انجام تحقیقات بسیاری آماده همکاری و ارائه مشاوره در این زمینه است.
خدمات دپارتمان برندینگ:
برندسازیاستراتژی برندنام گذاری برند<a class="tag-cloud-link tag-link-34 tag-link-position-3" style="font-size:

تبلیغات

تبلیغات یک تاکتیک بازاریابی و همچنین سرمایه گذاری برای ارتقاء و ترویج محصولات، خدمات یا ... است. هدف تبلیغات علاقمند کردن، یافتن و رسیدن به افرادی است که به احتمال زیاد مایل هستند برای محصولات یا خدمات یک شرکت هزینه بپردازند. تبلیغات همیشه وجود دارد، اگرچه ممکن است مردم از آن آگاهی نداشته باشند. در دنیای امروز، تبلیغات از هر رسانه ممکن به ارسال پیام خود استفاده می کند. از تلویزیون، مجلات، روزنامه ها تا پوستر ها، گرفته تا بیلبورد ها، لباس ها، صداها، رنگ ها و حتی افراد ها همگی ابزار تبلیغات محسوب می شوند. یک‌سین با بهره گیری از تجربیات ارزنده نخبگان هنری و با تحلیل مناسب اهداف هر کسب و کار آماده ارائه خدمات در زمینه تبلیغات می باشد.
خدمات دپارتمان تبلیغات: